Keila Ühisgümnaasiumi üle teostab temaatilist järelvalvet Haridus- ja Teadusministeerium (piret.hiisjarv@hm.ee) ning teenistuslikku järelvalvet Keila linn (terje.rammel@keila.ee).

Amet

Nimi

E-post

Telefon

Vastuvõtu aeg

Direktor

 

 

604 6140

 

Õppealajuhataja 

Nadezhda Lisovskaja

Nadezda.Lisovskaja@kyg.edu.ee

604 5442

E
10.20- 12.05

Direktori kt

Jelena Mihhejeva

Jelena.Mihhejeva@kyg.edu.ee

604 5442

R
10.00-12.00

Sekretär

Lidia Merimaa

kool@kyg.edu.ee

604 4113

 

Majandusalajuhataja

Ljudmila Pukki

Ljudmila.Pukki@kyg.edu.ee

604 5442

T
13.00-15.00
N
09.00-11.00

Raamatukoguhoidja

Angela Saard

Angela.Saard@kyg.edu.ee

678 1184

 

Logopeed

Valeria Sedler

Valeria.Sedler@kyg.edu.ee

678 1184

 

Sotsiaalpedagoog

Julia Guljajeva

Julia.Guljajeva@kyg.edu.ee

678 1184

E, N
08.00-16.00

kab. 205