« Tagasi

Klassiväljakutse

Suur aitäh, et võtsite osa klassiväljakutsest 3.-7. aprill! Meie partnerid on nüüdseks jõudnud teie tegemised üle vaadata ning välja pannud erinevaid auhindu: 

Peaauhinna loosimist vaata SIITTüri Elamuspargi külastuse, on võitnud Lasila Põhikooli 7. klass. Palume klassijuhatajal ühendust võtta kaie.pranno@hiiuvald.ee, et täpsustada külastusaega ja õpilaste arvu.

Noorte Tugila eriauhind kinokülastus tervele klassile läheb Narva Pähklimäe Gümnaasiumi 11.klassile - väga tervikliku lähenemise ja õpetliku video valmimise eest. Auhinna kättesaamiseks palume klassijuhatajal saata täpsustav kiri kaie.pranno@hiiuvald.ee - millisesse kinno, millal ja milline kinoseanss ja õpilaste arv. Kinokülastus alates 15. maist

Noortekogu ANKUR paneb välja eriauhinnana akupangad Jüri Gümnaasiumi 4c klassile. Auhinna kättesaamiseks palume klassijuhatajal saata täpsustav kiri gregorymartinlinder@gmail.com, kuidas saame neile toimetada akupangad (pakiautomaat, kuller vms) ja kuhu

Tervise Arengu Instituut tunnustab lauamänguga Reis ümber söögilaua" järgmisi klasse ja nende lahendusi. Mängud saadetakse postiga kooli klassijuhataja nimele.

Valga Priimetsa Kooli 3B ja 4B klass – Tiina Lillemetsa ja Juta Vaheri kokku pandud raamat annab klasside tegemistest tõesti võrratu ülevaate. Ettepanekud koolijuhile olid ka väga armsad. 
Iisaku Gümnaasiumis on väga asjalikud noored.  3. klass jäi eriti silma tegevustega, mis kaasas aktiivselt ka teisi ja olid vaheldusrikkad. 
Keila Ühisgümnaasiumi 4. klass, tublid ja tegusad ühised tegevused. 
Silma jäi ka Tallinna Õisamäe Gümnaasiumi 9c klass 
Loo Keskkooli 5a klass


Kõrvemaa Discgolfi mängukoolituse on võitnud Kiviõli 1. Keskkooli 7. klass.

 

Lisa info siin